pavasariniai kombinezonai vaikams
pavasariniai kombinezonai vaikams

Pavasariniai kombinezonai vaikams – kokį išsirinkti

Demisezoniniams rūbams keliami ypatingi reikalavimai. Pavasarį orai dar labai permainingi, o mažyliai turi jaustis patogiai ir saugiai. Pavasariniai kombinezonai vaikams neturi kaustyti vaiko judesių, priešingai, mažiesiems smalsučiams jie turėtų suteikti visišką judėjimo laisvę.

Renkantis tokio tipo rūbus derėtų atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

 • dydis – pavasarinis kombinezonas neturėtų būti prigludęs. Mažyliai labai greitai auga, todėl iškyla pavojus, kad į sezono pabaigą jis bus per mažas;
 • užpildas turi būti kokybiškas ir garantuoti gerą šilumos izoliaciją, tačiau tai pavasarinis rūbas, todėl užpildo bus ženkliai mažiau, nei žieminiame kombinezone, priešingu atveju mažylis perkais, suprakaituos ir gali susirgti;
 • pamušalas turi būti nepralaidus vandeniui. Jei jis išsegamas, tai tokį kombinezoną vaikas galės vilkėti ne tik kovo mėnesį, bet ir gegužės pradžioje, kai lauke bus jau visai šilta;
 • labai svarbu, kad išorinės medžiagos būtų nepralaidžios nei vėjui, nei vandeniui;
 • ekologiškumas. Įsigyjant gaminį tėvai turėtų pardavėjo paprašyti pateikti gaminio sertifikatą. Tai leis įsitikinti tuo, jog gaminys pagamintas iš kokybiškų hipoalerginių medžiagų.

Be to, renkantis vaikiškus demisezoninius rūbus svarbu atkreipti dėmesį į vaiko amžių.

Pavasarinis kombinezonas kudikiui iki vienerių metukų

Kadangi kūdikiai iki vienerių metukų didžiąją laiko dalį praleidžia gulėdami vežimėlyje, tai svarbiausia, į ką reiktų atkreipti dėmesį perkant jiems pavasarinius ar rudeninius rūbus yra patogumas, saugumas ir gebėjimas išlaikyti šilumą. Patogumo sąvoką šiuo atveju apibrėžia šie ypatumai:

 • mažylio smakrą nuo užtrauktuko saugantis liežuvėlis;
 • sutraukianti gumelė, kurios dėka kapišonas gerai priglunda prie vaiko galvos;
 • gerai priglundantys rankogaliai;
 • kombinezono išplatėjimas į apačią.

Renkantis pavasarinius rūbus vaikučiams iki 6 mėnesių amžiaus galima įsigyti „maišo su rankovėmis“ tipo kombinezoną. Tokiame kombinezone kūdikiui bus šilta, jauku ir patogu.

Vaikiski rubeliai vyresniems nei vienerių metukų amžiaus vaikams

Reikalavimai pavasario ir rudens aprangai vyresniems nei vienerių metukų amžiaus vaikams yra tokie:

 • gebėjimas išlaikyti šilumą;
 • gebėjimas apsaugoti nuo drėgmės;
 • gebėjimas apsaugoti nuo purvo;
 • rūbai turi lengvai valytis.

Be to, vaikiski rubeliai tiesiog privalo būti patogūs (kad nekaustytų judesių ir nesukeltų vaikui diskomforto) ir lengvi (kad neapsunkintų mažylio judėjimo). Kadangi pavasarį vaikai vis daugiau laiko praleidžia žaisdami lauke, tai jų viršutiniai rūbai turi būti pagaminti iš itin patvarios, atsparios nusidėvėjimui medžiagos.

Drabuziai kudikiams – kur nusipirkti

Maloniai kviečiame į internetinę parduotuvę „KIDY” – naują nuostabių rūbų mažiesiems nenuoramoms pasaulį! Mes su didžiuliu džiaugsmu padėsime visiems tėveliams surasti tinkamus rūbelius jų mažosioms princesėms ir būsimiesiems kavalieriams. Patogaus katalogo dėka jūs lengvai išsirinksite pageidaujamą daiktą. Mus džiugina mūsų asortimentas, mes labai gerai žinome kiekvieną daiktą, todėl klientai visuomet išlieka patenkinti pirkiniais mūsų internetinėje parduotuvėje. Visi daiktai orientuoti į ilgaamžiškumą, sukurti niekad neišeinančiu iš mados klasikiniu stiliumi. Daiktų kokybė garantuos jūsų vaikučiams maksimalų komfortą. Prekės sertifikuotos. Jūs galite būti tikri, kad į jūsų pirkinių krepšelį patenka originalių, patikimų prekės ženklų firminiai kudikiu rubeliai. Mes nuolatos galvojame apie savo klientus, todėl prieš patekdamos pas jus visos prekės itin kruopščiai patikrinamos.

Parašykite komentarą