Čili pizza nuolaidos kodas
Čili pizza nuolaidos kodas

Čili Pizza nuolaidos kodas

Čili picerija turi puslapį kurio nuoroda yra cilipizza.lt. Šią nuorodą mūsų administracija atrado visai nesenai. Puikus dalykas, kad naujas vartotojas užsiregistravęs su rekomendacijos kodu gauna 4eurų nuolaidą, o pats puslapis pateikia informaciją, kad už pirmajam užsakymui gausite ir papildomų 15 procentų nuolaidą.

Ši sistema yra labai paprasta. Jūs pasinaudojate mūsų kodu ir gaunate 4 eurus į čili picerijos sąskaitą. Jeigu pasikviesite draugą per savo nuorodą ir kai jis atliks pirmąjį savo užsakymą, dar papildomai jūsų sąskaita pasipildys 4 eurais.

Nuolaidos kodas per kurį gaunate pasiūlymą: https://cilipizza.lt/users/signup/LUKAS2389>

Čili Pizza nuolaidos kodas
Čili Pizza nuolaidos kodas

Ar tai nėra apgaulė

Prieš skelbdami informaciją, mes atlikome informacijos paiešką, kad įsitikinti, jog tai nebus kokia nors apgavystė. Internete galima patikrinti kas yra oficialus internetinio puslapio savininkas. Pagal visą informaciją, tai yra oficialus Čili Pica restoranas.

Domeno informacija
Domeno informacija

Informacija apie restoraną

Galbūt jus sudomino Čili pizza nuolaidos kodas, tačiau jūs mažai žinote apie šį restoraną? Tuomet mes pasistengsime jums kuo siauriau apie jį papasakoti. Visa informacija yra paimta iš jų menių ir pačio puslapio.

Šis picerijos tinklas yra vienas iš didžiausių visose Baltijos šalyse ir yra veikiantis pagal franšizę.

Dauguma tikrai yra girdėję šį pavadinimą, kadangi tinklas veikia daugiau nei 20 metų. Reikia nepamiršti apie jų puikų aptarnavimą, puikius kokybės standartus ir nuostabų patiekalų skonį. Puslapyje yra pateikiama informacija, kad net trečdalis gyventojų pateikia šį restoraną kaip savo mėgstamiausia. Bei rašoma, kad šį restoraną žino net 89 procentai.

Maisto pasirinkimas

Čia rasite tikrai savo mėgstamą maistą. Vieni iš populiariausių mūsų patiekalų yra picos, kebabai ir žinoma mėsainiai. Nepamirškite, kad galite rasti ir paprastųjų patiekalų, tokių kaip gausybė sriubų , kepsnių, lietinių blynų, koldūnų ir dar begalę kitų. Puiku, kad per pietų metą , mes galime sutaupyti ir įsigyti dienos pietus. Pietų kaina dažniausiai yra nuo 5 eurų. Už šią sumą mes gausime karštąjį patiekalą ir dienos sriubos. Visuomet rasite sau skanią picą, kadangi picų menių yra tikrai labai didelis. Galėsite įsigyti ir naująsias Scrocchiarella picas. Jei jums prireikė padažo, tai tikrai ne bėda, kadangi galima įsigyti ir padažų už 0,20 eur už 25 gramus jūsų pasirinkto padažo.

Dabar labai populiarus gaminys yra Mac And cheese. Tai yra makaronai su labai daug sūrio. Galėsite rinktis šį gaminį apkeptą krosnyje su jautiena, traškia vištiena arba originalią versiją. Asmeniškai iš mūsų komandos patirties, visada atėję į šį restoraną užsisakome Čili sriubos, kuri yra mums skaniausi. Prie sriubos jums pateiks ir kelis kepinius su kuriais valgyti bus dar skaniau.

Jeigu jūs vegetaras ir nemėgstate mėsos, tai tikrai nebus kokia nors problema. Šiame gausiame meniu tikrai atrasite sau tinkamą vegetarišką patiekalą. Rasite ir puikių salotų, kadangi jų pasirinkimas tikrai ne mažas. Salotų kainos pagal rasta menių prasideda nuo 5 eurų ir 49 centų. Jei jūs nerandate mūsų pateiktose rekomendacijose sau tinkamo patiekalo, tai siūlome atsiverti menių ir tikrai išsirinksite.

Pasinaudoję mūsų siūlomu nuolaidos kodu, jūs galėsite jį panaudoti kada tik panorėję, kadangi jis bus jūsų paskyroje. Norėdami užsiregistruoti, jums reikės įvesti tik savo vartotojo vardą, pavardę, elektroninį paštą ir telefono numerį. Įveskite teisingus duomenis, kadangi į telefono numerį jūs gausite patvirtinimo kodą.

Šią rekomendaciją parašė bei patalpino Sib komanda

 

 

Parašykite komentarą