You are currently viewing Kaip greitai nuplauti šiltnamį?

Kaip greitai nuplauti šiltnamį?

Norite, kad Jūsų šiltnamis ne tik taptų vieta augalams vešėti, tačiau taip pat ir būtų sodo puošmena? Žinoma, reikia pasirūpinti šiltnamio švara. Retas žino, tačiau šiltnamis reikalauja nuolatinės priežiūros. Tik tokiu atveju jis atrodys puikiai ir tuo pačiu norėsis į jį ateiti kuo dažniau.

 

Pateiksime kelis paprastus šiltnamio priežiūros patarimus. Visa tai – smulkmenos, tačiau jos leis sukurti tokį kampelį, kuris ne tik tiks augalų auginimui, tačiau ir bus viena skoningiausių atsipalaidavimo vietų namuose.

 

Tinkama įranga

 

Žinoma, kad aukšto slėgio plovimo įranga yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori, kad šiltnamis visada atrodytų puikiai. Ji padeda ne tik efektyviai pašalinti bet kokius nešvarumus, tačiau taip pat ir nedarydama neigiamos įtakos šiltnamiui. Žinoma, svarbu, kad būtų naudojama tinkamo stiprumo srovė, tai yra – ne per stipri. Visada geriausia rinktis tokių patikimų gamintojų, kaip STIHL, įrangą. Ji dažniausiai turi net kelis plovimo lygius, tad galima reguliuoti priklausomai nuo to – kas plaunama. Juk tokia įranga puikiai tarnauja toli gražu ne tik šiltnamio plovimui bei priežiūrai.

 

Sodo priežiūra

 

Žinoma, kad kuo mažiau bus aplink teršalų – tuo didesnė tikimybė, kad šiltnamis nereikalaus nuolatinės priežiūros. Kai kalbame apie teršalus – tikrai neturime mintyse kokių nors cheminių komponentų. Paprasčiausiai ir sodo namai, ir tuo pačiu žemės, kiti organiniai nešvarumai tiesiog teršia Jūsų šiltnamį, tad dėl to jo plovimas turės būti kur kas dažnesnis.

Tinkamai sodo priežiūrai būtinas ir lapų pūstuvas, ir vejos traktoriukas. 

 

Žaliasis muilas

 

Plovimo metu geriausia yra naudoti žalią muilą. Tai yra visiškai organinė valymo priemonė, kuri puikiai tinka net ir tokiu atveju, kai po valymo muilas susigeria į žemę, kurioje vėliau bus auginami labai įvairūs augalai. Paprasčiausiai muilas nedaro joms jokios blogos įtakos.

 

Daugeliui žmonių šiltnamis yra ne tik ta vieta, kurioje galima auginti augalus, tačiau taip pat ir erdvė, kur galima susikurti nuostabų, tarsi SPA kampelį, kuris leis jums po dienos darbų pailsėti. Esate to verti ir tikrai kiekvienas gali džiaugtis tokia erdve.

Parašykite komentarą