You are currently viewing Kiek kainuoja dantų protezai?

Kiek kainuoja dantų protezai?

Džiaugtis dantimis, kurie yra ne tik patrauklūs, tačiau taip pat ir funkcionalūs – gali visi, kurie tik nori. Net ir tie, kurie prarado tikrus dantis. Šiuo metu dantų protezavimas džiugina labai plačiomis galimybėmis atkurti kokybę, kuri ne tik tarnauja ilgai, tačiau r pranoksta daugelio poreikius.

Tiesa, daugeliui svarbu kaina, kadangi iki šiol gana dažnai yra girdima, kad dirbtiniai dantys kainuoja labai brangiai. Taip ir yra? Ne visiškai tiesa. Dantų kainą lemia labai daug įvairių aspektų.

Dažniausiai pasirenkami fiksuojami

Nors galimi ir išimami, tačiau dažniausiai pasirenkami fiksuojami, kurie galbūt kainuoja kiek daugiau, tačiau džiugina natūralumu, kuris daugeliui yra prioritetas. Svarbiausia, kad fiksuojami savo kokybe tenkina daugelio poreikius. Kai kurie juos net lygina su implantais, tačiau protezai kainuoja kur kas pigiau, tad tai dažnai ir yra viena svarbiausių priežasčių, kuri lemia būtent šių dirbtinių dantų pasirinkimą.

Siūlomos akcijos

Net ir tokio tipo paslaugoms kaip dantų protezavimas yra siūlomos akcijos, kurios suteikia galimybe pasinaudoti paslaugomis kur kas pigiau. Dažniausiai tokius patrauklius pasiūlymus geriausias būdas pamatyti yra sekti internete. Esame tikri, kad tuomet be jokio vargo rasite tą opciją, kuri Jums labiausiai tinka. O mažesnė kaina šiuo atveju tikrai nereiškia, kad kokybė bus blogesnė. Jeigu įkainiai yra labai maži visada – tai rodiklis, kad paslaugos gali būti ne tokios geros kaip norisi ir dantų protezai gali netarnauti taip funkcionaliai kaip Jums reikia.

Galima gauti kompensacijas

Taip pat nepamirškite, kad dantų protezavimas yra galimas su kompensacija. Tačiau ji yra taikoma ne visiems asmenims, tad reikia domėtis kokios yra galimybės Jūsų atveju. Dažniausiai apie tokią galimybę informacija yra suteikiama pačioje klinikoje. Tuomet belieka rasti tą protezavimo metodą, kuris konkrečiam žmogui labiausiai tinka. Šiuo metu yra siūlomi net keli, tad svarbiausia, kad pacientas kuo detaliau žinotų, kokios galimybės yra siūlomos, ir pagal jų teikiamus privalumus rasti tą variantą, kuris jam labiausiai tinka.

O gal implantai?

Greta dantų protezų taip pat vis dažniau yra minimi implantai. Tai dažniausiai natūraliau atrodantys, tačiau brangiau kainuojantys dirbtiniai dantys. Reikia nuspręsti, ar tokia opcija tenkina Jūsų poreikius, kadangi labai dažnai pakanka ir protezų, kad dirbtiniai dantys tarnautų kaip tikri. O juk tai ir yra siekiamybė.

Parašykite komentarą