You are currently viewing Kiniškos padangos – priverstinis kompromisas

Kiniškos padangos – priverstinis kompromisas

Interneto paieškų tyrimai parodė, kad Lietuvos vartotojų susidomėjimas kiniškomis padangomis nuolat auga. Taip yra visų pirma dėl žemų kainų – vidutiniškai kiniskos padangos kainuoja trečdalį ar net perpus pigiau nei Europos ar Amerikos.

Kinijos padangų pramonė pirmiausia stebina prekių ženklų gausa, kurių skaičius tiesiogine prasme siekia šimtus. Tam yra dvi priežastys.

  • Pirma, gamintojai sukuria didžiulius bevardinių padangų kiekius, prie kurių galite pritvirtinti savo etiketę. Štai kodėl Kinijoje yra daug abejotinos kokybės guminių klonų.
  • Antra, mažos įmonės taip pat bando gaminti padangas, naudodamos savo primityvias ar pasenusias technologijas. Dažnai šios įmonės kopijuoja gerai patikrintų žinomų prekinių ženklų padangų protektoriaus raštą, tačiau tuo pačiu protektorius nėra derinamas su karkaso struktūra ir gumos mišiniu, o tai neigiamai veikia masės pasiskirstymą, padangos rida ir sukibimo savybes.

Kinijoje įsikūrusios žinomų pasaulio prekių ženklų gamyklos, pavyzdžiui, Michelin ir Pirelli, gamina produktus, kurie formaliai nepatenka į „kiniškų” padangų sąvoką. Pagal kokybę ir kainą šios padangos atitinka visus Europos reikalavimus.

Sertifikuotos įmonės ir prekės ženklai

Tačiau Kinijoje yra daugiau nei tuzinas gamyklų, kurių originalūs gaminiai atitinka tarptautinius reikalavimus, įskaitant ISO9001, ECE, DOT.

Triangle

Triangle padangos

Tarp didžiausių yra bendrovė Triangle Group Co., Ltd, kuri nuo 1976 metų gamina padangas su to paties pavadinimo „Triangle” prekės ženklu. Iš pradžių gamykla gamino sunkvežimių padangas, o vėliau pradėjo gaminti vasarinių ir žieminių padangų modelius. Šios markės padangoms taikoma griežta kokybės kontrolė ir jos turi gan priimtinas savybes, tačiau augant reikalavimams, jų kaina palaipsniui didėja.

Goodride

Goodride padangos

Kita didelė gamykla, Hangzhou Zhongce Rubber Company Ltd. ZC Rubber taip pat pradėjo gaminti sunkvežimių padangas 1958 m., po to – lengvųjų automobilių padangas. Tarp daugelio prekių ženklų, mums geriausiai yra žinomas Goodride. Šios padangos gaminamos ant modernios įrangos ir iš kokybiškų komponentų, todėl galėsite pasirinkti gerus modelius tiek vasaros, tiek žiemos sezonui.

Guangzhou South China Rubber Tire

Pietų Kinijos padangų gamykla gamina padangas su WanLi ir Sunny prekių ženklais. Šios padangos pagamintos Kinijoje jau gerai žinomos Europos šalyse. Padangos protektoriuje nesunkiai perskaitysite raštą, pasiskolintą iš sėkmingų žinomų prekių ženklų modelių. Šios padangos atitinka daugelio šalių techninius reikalavimus.

Kiti Kinijos prekių ženklai, kurie gan gerai pasiteisino: LingLong, Blackstone, Infinity, GT Radial, Aeolus, DMACK, Avatyre, Maxxis.

Pabaigai

Oficialių gamintojų kiniškos padangos kasmet gerina kokybę, tačiau jos tik šiek tiek atsilieka nuo Europos kolegų. Kiniškos padangos gali būti geras pirkinys tiems automobilių savininkams, kurie eksploatuoja automobilius vietose, kur nėra intensyvaus transporto srauto ir didelio greičio, kurie keliauja gana retai ir juda ramiai.

Parašykite komentarą