Automobilio pardavimas
Automobilio pardavimas

Automobilio pardavimas. Ką svarbu žinoti?

Specialistai teigia, kad pats efektyviausias ir pelningiausias būdas parduoti automobilį yra patalpinti skelbimą apie nemokamas paslaugas. Žingsnis po žingsnio instrukcijose surinkome naudingos informacijos, kuri gali būti jums naudinga parduodant automobilius.

Techninė patikra

  • Jei su dokumentais viskas tvarkoje, o automobilis pasiruošęs keisti savininką, laikas pristatyti automobilį.
  • Paruošimas prieš pardavimą
  • Automobilio paruošimas prieš pardavimą

Automobilis turi būti švarus viduje ir išorėje

Vienas iš paprasčiausių būdų, kad jūsų automobilis atrodytų patraukliai – jį nuplauti ir išvalyti. Jūs galite savarankiškai išvalyti vidų nuo nešvarumų ir dulkių, apsiginklavęs dulkių siurbliu, specialiomis valymo priemonėmis ir servetėlėmis.

Arba galite nuvežti automobilį į profesionalią cheminę valyklą, kurios išlaidos atsipirks parduodant. Britų rinkodaros specialistai atliko tyrimą, kurio metu išsiaiškino, kad naujo automobilio kvapas gali padidinti automobilio kainą 10-30%!

Gerai nupoliruotas kėbulas patrauks ir būsimų savininkų dėmesį, ypač tų, kurie pirmenybę teikia automobilio išvaizdai.

Eksploatacinės medžiagos

Eksploatacinės medžiagos turi būti pakeistos prieš parduodant transporto priemonę, saugoti atliktų darbų kvitus. Krūva dokumentų, patvirtinančių Jūsų rūpestingumą, padidins Jūsų, kaip savininko, patikimumą ir automobilio patikimumą pirkėjo akyse.

Be to, būsimam savininkui nereikės išleisti pinigų tų pačių eksploatacinių medžiagų keitimui iš karto po įsigijimo – tai galimybė parduoti automobilį brangiau.

Defektai turi būti ištaisyti prieš parduodant

Traški CV jungtis ar drožlė ant gaubto, neveikiantis valytuvas ar kondicionierius – bet koks gedimas privers pirkėją rinktis suremontuotą ir paruoštą automobilį.

Automobilio savikainos apskaičiavimas

Norėdami parduoti automobilį patys, turėsite jį įvertinti patys. Norėdami tai padaryti, naudokite mūsų žingsnis po žingsnio instrukcijas:

Naršykite susijusius skelbimus: apsvarstykite markę ir modelį, ridą, kėbulo tipą ir transmisiją.

Kreipkitės į autocentrą ar automobilių lombardą, apsipirkdami naują automobilį su savo automobilio pristatymu „į kreditą“ pagal mainų sistemą arba užstatą tam tikram laikui.

Raskite internetines paslaugas, kurios įvertina automobilį pagal formules.

Nepridėkite prie kainos papildomos įrangos kainos – pirkėjui nerūpi, kiek pinigų išleidote radijo imtuvui ar gervei. Visi „dopas“ yra tik dingstis pritraukti pirkėją ir numalšinti apetitą derantis.

Automobilių pardavimas

Taigi automobilis patikrintas iš teisinės pusės, pilnai eksploatuojamas, kaina už jį nustatyta. Kitas žingsnis po žingsnio instrukcijos yra patarimas, kaip patiems parduoti automobilį.

Pirkėjų paieška

tą skelbimą iššaukė svetainės turinys. Nedvejodami naudokite kuo daugiau internetinių platformų savęs pardavimui: specializuotus autoservisus, teminius forumus, tinklaraščius, socialinius tinklus.

Geros nuotraukos – ne paskutinis žodis parduodant automobilius.

  1. Pirma, jie turėtų būti daromi esant geram apšvietimui, geriausia dienos šviesoje, todėl pamirškite nuotrauką su drebančiomis rankomis senu išmaniuoju telefonu garaže, kuriame dega viena lemputė.
  2. Antra, jie turi būti aiškūs.
  3. Trečia, nereikia maskuoti automobilio trūkumų – nei uždengti lustą su kavos puodeliu, nei naudojant nuotraukų po apdorojimą. Pirkėjas nori pamatyti visus minusus ištyręs aiškų vaizdą.

Kuo daugiau informacijos pateikiama skelbime, tuo labiau pasitiki potencialūs pirkėjai. Pateikite nuorodas į tinklaraščius, įrašus po grotažyme, susijusia su auto, kur aprašote savo gyvenimą su automobiliu – tai bus pliusas.

Pabaigai

Kai pirkėjas randamas, laikas pradėti transporto priemonės pardavimą ir pirkimą. Prieš sudarant sutartį, galite pateikti automobilio savininko patikrinimo tarnybos ataskaitą, kurioje matyti, kad nėra problemų su įstatymais, skolomis, vykdomosiomis procedūromis, paso galiojimu ir pan.

Peržiūrėkite ataskaitos pavyzdį Tai patvirtins jūsų gerus ketinimus ir įtikins pardavėją, kad ne veltui jis atima iš jūsų automobilį.

Šaltinis: manoplotas.lt

Parašykite komentarą