Automobilio pardavimas per parą
Automobilio pardavimas per parą

Automobilio pardavimas per parą

Automobilio pardavimas per parą atrodo neįmanomas dalykas? Nuo šiol viskas įmanoma su paslauga – Automobilių Supirkimas. Puiki paslauga kas nori turėti pinigus jau tą pačią dieną, atsikratyti automobilio, atlaisvinti vietą savo kieme, gal patiems nepavyksta parduoti turimos transporto priemones. Norint parduoti ne supirkėjams savo transporto priemonę, jums reikės pasirūpinti jos išvaizda, bei sutvarkyti visus techninius gedimus, kadangi niekas nenorės sau pirkti netvarkingo automobilio. Nepamirškite, kad skelbimais šiais laikais taip pat kainuoja, o jei jūsų automobilis tik stovi skelbimuose, tuomet išleidžiate papildomai pinigų. Gedimai taip pat reikalauja laiko ir išlaidų. Šioje paslaugoje jūs galite parduoti savo norimą transporto priemonę su įvairiausiais gedimais arba be jų.

Automobilio pardavimas per parą
Automobilio pardavimas per parą

Kas tai per paslauga?

Paslauga kurioje galite sutaupyti labai daug laiko. Auto Supirkimas paslaugai yra atrinkinėjami įvairiausi automobilių supirkėjai iš visos Lietuvos, kurie pasiruošia atvykti pas jus ir nupirkti jūsų automobilį už pačias geriausias kainas. Paslaugoje yra perkamos bet kokio tipo transporto priemonės: visureigiai, mikroautobusai, žemės ūkio technika, automobiliai, motociklai. Taip pat jūsų transporto priemonės gali būti : tvarkingos, su vairu dešinėje pusėje, nurašytos draudimo kompanijų, skendusios, supuvusios, su pasibaigusia technine apžiūra. Supirkėjai yra iš visos Lietuvos, todėl jūsų lokacija yra visiškai nesvarbi, mes atvykti galime jums patogiu laiku.

Kaip pasiūlyti savo transportą jiems?

Jei jus sudomino automobilio pardavimas per parą, jums reikės užeiti į internetinį puslapį autosupirkejai24.lt. Dešinėje pusėje jūs pamatysite transporto priemonės pasiūlymo formą.  Reikės užpildyti prašomus laukelius formoje. Tuomet kai formą jau užpildėte, spausite mygtuką siųsti ir jūsų pasiūlymas išsiunčiamas automatiškai visai komandai. Atsakymo dažniausiai galite tikėtis vos per 20 minučių. Tuomet jums reikės nuspręsti ar pasiūlyta kaina jums tinka ar ne. Jei kaina tinkama, tuomet susitarsite dėl tolimesnio vizito su pirkėju.

Paslaugos privalumai

  • Patogus laikas jums – komanda dirba visą savaitę be išeiginių, todėl galime atvykti pas jus, jums patogiu laiku.
  • Dokumentų sutvarkymas – jei neturite patirties su pirkimo ir pardavimo sutartimis, tai tikrai ne problema , mes jums padėsime.
  • Aukščiausios kainos – mūsų siūlomos kainos, yra kur kas aukštesnės, negu pasiūlyti kiti supirkėjų puslapiai.
  • Automobilių įvairumas – mums nėra svarbi automobilio būklė ar jos gedimai. Mes vis tiek galime ją nupirkti.
  • Greiti pinigai – pinigus gausite iš karto, jums patogiu būdu.

Parašykite komentarą