You are currently viewing Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį

Šiais laikais įsigyti automobilį gali pasirodyti lengva, tačiau taip tikrai nėra. Kadangi dauguma iš mūsų ieškosis sau tvarkingo automobilio ir žinoma kuris turės puikia išvaizdą. Tikriausiai ne paslaptis, kad dauguma perka tik naudotus automobilius, o ne naujus, kadangi jie yra kur kas pigesni. Reikėtų nepamiršti, kad rasti gerą automobilį šiais laikais, yra tikrai sunku. Gali pasitaikyti pardavėjų , kitaip vadinamų ,, Perikupai ” , kurie stengsis jums parduoti prastos būklės automobilį, arba su bloga praeitimi, kad tik jie uždirbtų daugiau. Kuomet vykstame apžiūrėti automobilių ne savo miestuose, mes išvaistome nemažai savo brangaus laiko ir žinoma išlaidų kurui. VIN patikra paslauga leis mums pasitikrinti savo norimus automobilius iš namų. Jį galime tikrintis namuose ir gauti plačią informaciją apie jį. Paslauga kainuoja vos 15 eurų, tačiau ja verta pasinaudoti.

Kur galiu rasti VIN kodą?

Pati dažniausia vieta kur yra pateikiamas identifikacinis kodas, tai yra priekinis stiklas, vairuotojo pusėje. Galite rasti ir atsidarę kapotą, ir jį pamatyti ant kėbulo. Pasitaiko, kad randama ir atsidarius bagažinę. O jei jus sudomino automobilis, tačiau jis toli nuo jūsų ir norite pasitikrinti jį iš namų, tiesiog paprašykite, kad pardavėjas jums atsiųstų. Jeigu pardavėjas nežino kur galima jį rasti, tai tiesiog pasakykite, kad pažiūrėtų automobilio dokumentuose.

Ataskaitos privalumai

Ši paslauga vis labiau populiarėjanti ir turi tikrai daug privalumų. Automobilio patikra pagal kėbulo numerį jums gelbės kai norėsite pirkti naudotą transporto priemonę. Duomenys yra renkami nuolatos, todėl gausite pačias naujausias žinias apie norimą automobilį ar kitą transporto priemonę. Duomenys yra renkami iš draudimo kompanijų, techninių apžiūrų , skelbimų, oficialių servizų. O patys didžiausi privalumai:

  • Pamatysite tikrą automobilio ridą – visiems svarbus dalykas yra tikra rida, kad žinotumėme, kiek detalės jau yra nudilusios ir žinotumėme, kokias jau reikės keisti. Jūs gausite visų metų ridos duomenis, jei ji buvo kada nors sukta, parodys kuriais metais, ir kiek ridos buvo atsukta.
  • Patirtos avarijos – niekas nenori turėti automobilio, kuris yra patyręs rimtų avarijų, kadangi nesijausime saugiai jame. Todėl pamatysite, kokias avarijas transporto priemonė turėjo, kokia žala buvo įvertinta, kokios kėbulo dalys nukentėjo ir kuriais metais įvyko įvykis.
  • Ar automobilis nebuvo taksi – žinoma, kad taksi automobiliai dažniausiai būna jau sudrožti, todėl reikia vengti automobilio kuris buvo taksi. Todėl jums parodys, ar nebuvo kurioje nors šalyje jis taksi.

Straipsnio šaltinis: https://vinpatikra24.lt/

Straipsnis parengtas ir patalpintas SIB komandos.

Parašykite komentarą