You are currently viewing Kodėl toks populiarus skolų išieškojimas užsienyje?

Kodėl toks populiarus skolų išieškojimas užsienyje?

Seniau buvo sakoma, kad reikia gyventi taip, jog neturėtų žmogus jokių skolų. Daug sukurta patarlių ir padavimų apie jas. Dėl to padaryta nemažai išvadų, jog jos tikrai nieko gero neatneša. Tačiau dabar laikai jau kiti. Daug kas pasikeitė. Nebėra lengva gyventi neturint skolų, nes nemaža dalis gyventojų nors ir nori, bet negali iš karto įsigyti vieno ar kito daikto. Tenka skolintis. Nieko keisto. Yra sukurta puiki visa to schema tam, kad būtų patenkintos abi pusės ir nebūtų sunku nei pasiskolinti, nei skolintojas suteikti reikiamą pinigų sumą prašančiajam.

 

Pasiskolinti gera, bet turėti skolų – priešingai. Visgi galima dar ir kita situacija, kai kas nors yra skolingas Jums. Galbūt oficialiai paskolinote kam nors tam tikrą pinigų sumą ir praėjo jau nemažai laiko, o skolos vis dar neatgaunate? Atrodo, kad Lietuvoje viskas kaip ir aišku, bet kaip elgtis, jei veiksmas vyko užsienio šalyje?

 

Pasaulis šiais laikais nebėra toks didelis ir visus reikalus galima tvarkyti nuotoliu. Taigi šiandien yra galimas ir skolų išieškojimas užsienyje. Daugeliu atvejų kompanijos naudojasi tarptautiniu EOS tinklu ir jo dėka gali išieškoti Jūsų turimas skolas visame pasaulyje. Tuo žmonės ir naudojasi. Juolab, kad ir skolos išieškotojui mokestis yra mokamas tik tuomet, kai skola yra atgaunama.

 

Nemaža dalis žmonių, kurie gyveno ar dirbo užsienyje ir ten kam nors buvo paskolinę pinigų, vos tik grįžę į mūsų šalį įsivaizduoja, kad viskas baigta, pinigų jau niekada nebeatgaus. Bet neišsigąskite ir nebijokite. Skolų išieškojimas užsienyje yra galimas net ir Jums šiuo metu gyvenant Lietuvoje.

 

Nereikia bijoti ir Jums nepažįstamos šalies kalbos ar jos įstatymų, nes visų smulkmenų Jums net nereikės žinoti. Jūs bendrausite su skolos išieškotojo paskirtu teisininku lietuvių kalba. Jau aukščiau minėtas EOS partnerių tinklas leidžia skolas išieškoti kiekvienoje valstybėje pagal ten galiojančius teisės aktus, kadangi tokie išieškojimai yra vykdomi vietinės išieškojimo įmonės.

 

Tad jau dabar prisiminkite kada ir kam buvote paskolinę, kad laiku atgautumėte savo pinigus.

 

 

Parašykite komentarą