Vaikų gimtadieniai
Vaikų gimtadieniai

Vaikų gimtadieniai

Vaikų gimtadieniai – didelis galvos skausmas tėvams, jie turi juos suorganizuoti, nustebinti vaiką.


Vaikų gimtadienių būna įvairių:

  • Organizuojamų namuose;
  • Organizuojamų įvairių renginių organizatorių.

Gimtadienis organizuojamas namuose vaiko turbūt senokai nebestebina, jam tikriausiai atsibodo tas pats per tą patį.

Siūlome 3 profesionaliai paruoštus, originalius scenarijus vaikų gimtadieniams: fėjų gimtadienis, generolo gimtadienis ir šnipo gimtadienis. Kiekvieno scenarijaus paruošimas užtruko daug laiko, jie buvo išbandyti kelias dešimtis kartų.

Fėjų gimtadienis

Gimtadienio scenarijus ruoštas specialiai mergaitėms. Idealus šio gimtadienio dalyvių amžius yra nuo 7 iki 12 metų, renginys truks apie dvi valandas ir jis gali būti organizuojamas Jūsų namuose ar Jums tinkamoje vietoje arba mūsų išrinktoje kavinėje. Fėjų gimtadienio metu mergaičių veidai bus papuošti specialiais dažais, o jos pačios gražiais fėjų papuošalais, mergaitės gamins magišką amuletą, fėjų norų išsipildymo gėrimą, mokinsis suprasti žvėrelių kalbą, išbandys papraščiausius burtus ir bandys suprasti ką jie reiškia. Šis vaikų gimtadienis yra tikrai įdomus ir mergaitės patirs neišdildomų įspūdžių.

Šnipo gimtadienis

Gimtadienio scenarijus kurtas tiek berniukams, tiek mergaitėms (žinoma, berniukams šis gimtadienis bus žymiai įdomesnis nei mergaitėms). Gimtadienio metu vaikai išmoks imti ir lyginti pirštų antspaudus, naudos tikro lazerio spindulius, išmoks gaminti slaptas mikroschemas, susipažins su Morzės abėcėle. Šio gimtadienio metu vaikas galės pasijausti tikru šnipu. Idealus gimtadienio dalyvių amžius yra 7-13 metų, gimtadienis trunka apie dvi valandas.

Generolo gimtadienis

Švęsdamas gimtadienį kariniu stiliumi vaikas galės pasijusti tikru karininku. Gimtadienio metu jubiliatas ir jo draugai atlikinės įvairias karines užduotis – šaudys į taikinius, ieškos dingusio krovinio, išmoks suteikti pirmąją pagalbą, įveiks kliūčių ruožą. Gimtadienio pabaigoje vaikui bus įteiktas sertifikatas ir atiduota pagarba. Renginį prižiūri du patyrę instruktoriai, kurie rūpinsis Jūsų vaiku ir jo draugais. Gimtadienis trunka apie dvi valandas, idealus dalyvių amžius – 7-12 metų.

Taigi vaikų gimtadieniai gali būti labai įvairūs. Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių ir norų. Jeigu turite laiko gimtadienius galite organizuoti patys ir taip nustebinti vaiką, o jeigu ne – užsakykite vieną iš organizuojamų gimtadienių vaikams.

Parašykite komentarą