Nemokamas Straipsnių Katalogas
Nemokamas Straipsnių Katalogas

Nemokamas Straipsnių Katalogas

Tikriausiai esate girdėję kas yra SEO straipsniai. Tai yra katalogas kuriame galite pasikelti nemokamai savo puslapiui DA ir PA. Optimizuoti išorinę paiešką savo puslapiams yra labai svarbu, nes šiais laikais turėti tik gražų puslapį jums nepakaks. Nemokamas straipsnių katalogas – vieta kurioje galite talpinti nemokamai savo straipsnius, tačiau jiems keliami keli kriterijai. Jie turi būti unikalūs, turėti minimaliai 300 žodžių, ne daugiau nei dvi kategorijos, bei nebūti draudžiamų kategorijų straipsniai.

Kas yra tie straipsnių katalogai?

Tai internetiniai puslapiai, kurie naudojami kaip internetiniai žurnalai, kuriuose skaitytojai gali rasti įvairiausios informacijos. Savo straipsniuose galite rašyti įvairiausiomis kategorijomis, išskyrus nelegalų turinį arba pornografiją. Taip pat savo straipsniuose galite naudoti aktyvias nuorodas. Iš mūsų puslapio jos yra Dofollow. Reikia nepamiršti, kad mūsų kataloguose yra talpinami tik unikalūs straipsniai. Kai jūsų straipsnis yra unikalus, tuomet jūs galite jį pasitalpinti ir pasikelti SEO reitingus. Visiems rekomenduojama kurti unikalius straipsnius ir juos talpinti per įvairiausius katalogus, taip optimizuosite geresnę paiešką savo puslapiui. Kai jūsų puslapis turės gerus reitingus ir bus pilnai optimizuotas, jis bus aukštesnėse paieškos vietose. Šiais laikais neužtenka turėti tik gražų puslapį, kadangi jų yra labai daug. Jūsų puslapiai gali būti gražūs, tačiau tai nereiškia, kad jūsų vieta google pozicijose bus aukšta. Siūlome atkreipti dėmesį ir apie savo paieškas, tikriausiai visuomet pasirenkate pačius pirmus pateiktus puslapius.

Visuomet verta rašyti gerus straipsnius

Straipsnius rekomenduojame rašyti pagal pagrindinius SEO tipo reikalavimus. Straipsniai turi būti pateikti su ne mažiau kaip 300 žodžių. Kai rašote, visuomet atkreipkite ar jūsų straipsnis neturi gramatinių klaidų. Kai parašote be klaidų, ir su įdomiu turiniu, jis yra indeksuojamas kur kas greičiau, ir būna aukštesnėse pozicijose. Paieškos robotai gerus straipsnius priima kur kas greičiau.  Taip pat gerą straipsnį skaityti yra kur kas maloniau, tai pritrauksite ir daugiau skaitytojų.

Nemokamas Straipsnių Katalogas
Nemokamas Straipsnių Katalogas

Ar galima nusisamdyti straipsnių rašytoją?

Internete galite rasti tikrai gerų rašytojų, tačiau siūlome nepirkti šių paslaugų iš pigių rašytojų. Dažniausiai straipsnis su 300 žodžių jums kainuos nuo 10 iki 15 eurų. Taip pat galite rasti ir pigiau, tačiau straipsnis net nepataikys į temą ir iš to negausite jokios naudos. Prieš perkant, paprašykite straipsnių pavyzdžių.

Šis straipsnis parengtas ir patalpintas Sib komandos

Parašykite komentarą