Tinklapio populiarinimas seo straipsniais
Tinklapio populiarinimas seo straipsniais

Tinklapio populiarinimas seo straipsniais

Svetainės reklamavimas straipsnių pagalba yra vienas iš efektyviausių būdų, leidžiančių gauti reikšmingų įeinančių nuorodų į savo svetainę. Tokias nuorodas supa teminis turinys, o jei straipsniai dar įdomūs, parašyti ekspertų, motyvuojantys, nuorodos sulauks ir paspaudimų. Ir tai yra rimtas jūsų svetainės pliusas.

Kad seo straipsniai būtų tikrai veiksmingi, turi būti įvykdytos dvi pagrindinės sąlygos.

 • Pirma – tai unikalus žmonėms skirtas turinys, visiškai atskleidžiantis nurodytą temą arba atsakantis į lankytojo klausimą. Šiandien paieškos sistemos pirmiausia rodo vartotojams naudingus ekspertų straipsnius.
 • Antra – rinkitės aukštos kokybės svetaines, nes ne visi straipsniai, paskelbti straipsnių kataloguose, yra vienodai naudingi. Geriausia, kad straipsniu katalogas būtų teminis.

Tinklalapio reklama straipsnių pagalba neduoda greitų rezultatų. Naudą pamatysite po 2-3 mėnesių, o jei dirbsite toliau, rezultatas bus vis labiau pastebimas.

Tinklalapio reklama: nuo ko pradėti?

Prasminga pradėti reklamuoti savo svetainę straipsniais, pasirenkant svetaines, kuriose skelbiamas turinys.

Tai gali būti:

 • Straipsnių katalogai
 • Tinklaraščiai
 • Naujienų portalai
 • Interneto žiniasklaidos katalogai
 • Siauros temos svetainės (kulinarija, automobiliai, kelionės ir pan.)

Negailėkite laiko išsirenkant svetaines

Juk nuo to tiesiogiai priklauso reklamavimo efektyvumas.

 1. Rinkites tik temines svetaines. Jei šaltinis yra gerai žinomas, bet jame nėra publikacijų jūsų svetainės tema, jis netinka dėl dviejų priežasčių. Pirma, išmaniosios paieškos sistemos tikrai atkreips dėmesį į neteminę aplinką. Antra, svetainė tikrai neturi jūsų tikslinės auditorijos, ir jūs rašysite į tuštumą.
 2. Atkreipkite dėmesį į lankomumą. Kuo jis didesnis, tuo didesnė tikimybė, kad į padorų turinį bus įtraukta ne tik išorinė nuoroda, bet ir straipsnio paspaudimai. Tačiau skirtingoms verslo nišoms priimtinas lankomumas bus skirtingas. Palyginkite svetainę su teminėmis svetainėmis pirmajame natūralios paieškos rezultatų puslapyje: jei skaičiai yra panašūs, tai ji tinka straipsniams skelbti.
 3. Pažiūrėkite, kaip dažnai svetainė atnaujinama. Jei straipsniai skelbiami 1-2 kartus per mėnesį ar rečiau, tokio šaltinio potencialas yra mažas.
 4. Atkreipkite dėmesį į svetainės patogumą ir išvaizdą. Ji turėtų būti patogi, neperkrauta ir atnaujinama.
 5. Įvertinkite reklamos politiką. Jei iš visų pusių iškyla reklaminiai skydeliai, tokia svetainė abejotinos kokybės.
 6. Peržiūrėkite jau publikuotus straipsnius ir pažiūrėkite, ar jie turi reakcijas iš lankytojų (facebook dalijimasis, komentarai ir t.t.). Kuo aktyvesnė auditorija, tuo geriau jums.

Parašykite komentarą