You are currently viewing Patikėkite laidojimo rūpesčius savo darbą išmanantiems specialistams

Patikėkite laidojimo rūpesčius savo darbą išmanantiems specialistams

Netekus artimo žmogaus pečius užgula daug rūpesčių. Negana to, jog morališkai sunku pakelti artimo mirtį, dar tenka rūpintis ir laidotuvių organizavimu. Guodžia tai, jog šiandien tokias bėdas galima patikėti profesionaliai dirbantiems laidojimo namų darbuotojams, kuriems laidotuvių organizavimas yra įprasta kasdienybė ir gerai įvaldytas amatas.

Laidojimo paslaugos Vilniuje yra bene dažniausia internetinė užklausa, kai prireikia laidojimo paslaugų organizatorių pagalbos. Ir tai visai nestebina, nes sostinėje dirbančių laidojimų namų paslaugomis vis dažniau pageidauja pasinaudoti ne tik vilniečiai, bet kitose Lietuvos vietovėse gyvenantys žmonės. Juolab, kad galimybė viską organizuoti vienoje vietoje, nesiblaškant tarp įvairiausių su laidojimu susijusių paslaugų teikėjų, labai palengvins ir taip skausmingą artimo žmogaus palydėjimo anaplin procesą. Taigi, ką jums gali pasiūlyti laidojimo paslaugos Vilniuje?

Dažniausiai pageidaujamos ir pačios paklausiausios laidojimo paslaugos, kurias gausite kone kiekvienuose laidojimo namuose sostinėje:

 • Mirusiojo paėmimą ir pervežimą iš mirties vietos į įmonės šaldyklą.
 • Palaikų saugojimą šaldymo patalpoje iki šarvojimo ar kremavimo procedūras.
 • Laidojimo dokumentų tvarkymą. Jeigu laidojimo namai teikia tokias paslaugas, tai bus didelė pagalba jums. Mirties fakto registravimas savivaldybėje, vienkartinės laidojimo paslaugos išmokos dokumentų sutvarkymas reikalauja susikaupimo ir kantrybės. Leiskite tuo pasirūpinti kitiems.
 • irusiojo paruošimą šarvojimui arba kremavimui. Didelę darbo patirtį turintys sanitarai kruopščiai paruoš kūną šarvojimui ir aprengs jūsų pasirinktais drabužiais. Jeigu mirusiojo palaikus nutarsite kremuoti, jie bus tinkamai tam paruošti: sutvarkyti dokumentai, palaikai nugabenti į krematoriumą, urna po kremacijos atvežta  į šarvojimo vietą.
 • Šarvojimo salių nuomą. Paprastai kiekviena salė turi savo atskirą poilsio zoną su visu reikalingu inventoriumi.
 • Gedulingų gėlių kompozicijas, giesmininkus ir muziką, kryžių, žvakių ir kitų laidojimo reikmenų pardavimą ar nuomą.
 • Iškilmingą karsto ar urnos išnešimą iš laidojimo salės ir palydą į kapines.

Šiandien žmonės labai daug keliauja ar tiesiog šiaip daug laiko praleidžia užsienyje. O mirtis juk gali užklupti bet kur. Tuomet įvairiausių biurokratinių rūpesčių ir nenumatytų trikdžių pargabenti mirusio žmogaus palaikus, tikrai neišvengsite. Ir čia jums gali pagelbėti laidojimo paslaugų specialistai. Jie suteiks tokias paslaugas:

 • Mirusiojo kūno pervežimą iš užsienio į Lietuvą.
 • Mirusiojo kūno pervežimą iš Lietuvos į užsienį.
 • Visų būtinų leidimų bei dokumentų paruošimą ir pateikimą.
 • Urnos pargabenimą į Lietuvą ar atvirkščiai – jos transportavimą į užsienio šalį.
 • Laidojimo paslaugų teikimą užsienio šalyje, jeigu joje teikiamų paslaugų kokybė neatitinka jūsų reikalavimų ar galimybių.

Parašykite komentarą