You are currently viewing S1MPLE pamušė MVP rekordų skaičių

S1MPLE pamušė MVP rekordų skaičių

Visiems gerai žinomas Aleksandr Kostyliev, dar kitaip žinomas slapyvardžiu S1MPLE, pasiekė naują rekordą, kuomet vienas žaidėja gauna daugiausiai kartų MVP. Jis gavo net 8-ąjį medalį 2021 metais. Bitskins.com puslapis paskelbė naudingiausią Blast Premier pasaulio finalo žaidėju S1mple, po nuostabaus pasirodymo, dėl kuri Natus Vincere komanda laimėjo titulą ir 500 000 USD pagrindinį prizą.

Viso renginio metu, geriausias Ukrainos žaidėjas padėjo komandai iškilti iš žemų reitingų, kuomet Kopenhagoje pralaimėjo prieš komandą Liquid.

S1mple padarė labai daug šiame turnyre, kad atneštų savo komandai trofėjų, o jo vidurkis buvo 1,51 apatinėse gretose, kuomet eliminavo net 5 komandas iš eilės: G2, Liquid, Heroic, Vitality ir Gambint. O tuomet pakilo į aukščiausią vietą, prizininkų pakyloje.

24 metų žaidėjas, statistikose pelnė dar kelias pirmas vietas, tarkime ADR (92,7), KPR (0,90), KAST (79,1) ir imact. reitingas (1,52) ir pralenkė dar du didžiuosius turnyro žaidėjus : Mathieu ,,ZywOo” Herbaut ir Nikola ,,Niko” Kovač.

2021 metais užsitikrinęs MVP medalį, S1mple įveikė ankstesnį rekordininką ,,Device”, kuris pelnė 7 MVP per kalendorinius metus nuo 2018 metų.

Straipsnyje gali būti klaidų, kadangi buvo verčiama iš anglų kalbos ir talpinama mūsų svetainėje.