You are currently viewing Dviračio pasirinkimas didmiesčiuose

Dviračio pasirinkimas didmiesčiuose

Kadangi oro tarša vis didėja nuo automobilių, todėl dauguma žmonių stengiasi pereiti prie ekologiškesnių pasirinkimų, tokių kaip miesto dviračiai. Tai yra nuostabus pasirinkimas, kadangi nereikės rūpintis dėl degalų pylimo, o kuo daugiau žmonių pereis nuo automobilių prie dviračių, tuo oras taps švaresnis. Su dviračiais jūs pasieksite greičiau reikiamas vietas piko metu, nes išvengsite kamščių. Taip pat labai smagu, kai su dviračiu galima išvažiuoti į miško keliukus, kuriuose yra įrengti dviračio takai. Prieš perkant dviratį, žmonės susiduria su klausimais, ar tikrai verta pirkti miesto dviratį? Todėl mes stengsimės atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus.

Naudinga informacija apie miesto dviračius

Tokio tipo dviračius dažniausiai renkasi didesnių miestelių gyventojai, nes jie pritaikyti būtent asfaltuotiems keliams. Dviračio konstrukcijos yra nuolatos tobulinamos, todėl sėdėjimas bus kur kas patogesnis, nei senesnių dviračių. Ant miesto dviračio jūs važiuosite išsitiesę ir nereikės jums lankstytis į priekį, kad lengviau minti. Su šiuolaikiškais miesto dviračiais jūs lengvai galėsite minti pedalus ir važiavimas bus malonus ir paprastas. Miesto dviračiai skiriasi nuo kitų dviračių tuo, kad jie turi vos kelis bėgius. Reikia nepamiršti, kad galima įsigyti ir elektrinių miesto dviračių, tuomet jums iš vis beveik nereikės minti, o galėsite važiuoti elektra. Miesto dviračiams yra kuriama daug įvairiausių priedų, tad lengvai rasite jums reikiamų krepšių arba įmontuojamų įdėklų ant dviračio.

Kur galiu važiuoti su miesto dviračiu?

Su savo turimu miesto dviračiu jūs galite lengvai pasiekti reikiamą tikslą. Tačiau rekomenduojama važiuoti per asfaltuotas dangas arba per asfaltuotą kelią. Taip pat didesniuose miesteliuose dažnai yra įrengi specialūs dviračio takai miškuose, ten važinėjimas yra pats maloniausias, kadangi lengvai sau minate ir kvėpuojate grynu oru. Jeigu atsisakote transporto priemonių, kurios naudoja degalus ir vietoje to važiuojate su dviračiu, tuomet sveikiname, nes prisidedate prie švaresnio oro pokyčių.

Ar miesto dviračiai yra tobulinami?

Visos technologijos šiais laikais juda tik pirmyn, tokia pati situacija ir su dviračių tobulinimais. Kiekvienais metais yra išleidžiami nauji dviračiai, kurie yra kažkuo patobulinti. Kaip ir minėjome, yra ir elektriniai miesto dviračiai, kuriems nuolatos yra gerinami stabdžiai, kuriami patvaresni rėmai ir modernesnės elektrinės baterijos. Todėl su kiekvienais metais, atsiranda vis naujesnių dviračių.

Dviračių kainos

Kiekvienas dviratis yra skirtingas, kadangi gaminamas su skirtingomis dalimis, bei gamina skirtingi gamintojai. Tarkime tokio dviračio kaina dvirtex.lt internetinėje parduotuvėje yra 566 eurai. Dviratis yra juodos / žalios spalvos. Rėmas yra sukurtas tvirtai, o geometrija panaši į kalnų dviračių, tačiau sėdėsena ant jo yra formuojama statesnė, nei ant kalnų dviračio. Su tokio dviračio konstrukcija, jūs lengvai galite įveikti tolimesnius atstumus ir net nepavargsite. Ratų yra tikrai tvirti, bei lengvai pravažiuosite įvairiausias kliūtis, nes padangos yra plačios. Tai puikus pasirinkimas kiekvienam, jei galvoja važinėtis tiek miesto keliais, tiek miško takeliais, nes ratų dydis yra 28 coliai.

KELLYS Cliff 70 XL 28
KELLYS Cliff 70 XL 28

Kaip prižiūrimi miesto dviračiai?

Kiekvienam dviračiui reikia kažkiek priežiūros, kad jis tarnautų kuo ilgiau ir važiuotų maloniai. Dauguma miesto dviračių yra kuriami taip, kad savininkui reikėtų mažiau priežiūros. Jei kada nors turėjote kalnų dviratį, tuomet įsigiję tokio tipo dviračius suprasite, kad jiems beveik nereikia priežiūros. Rekomenduojama prieš kiekvieną tolimesnį išvažiavimą pasitikrinti oro slėgį padangose, ar dviratis stabdo gerai, bei ar nekliba vairas ir ratai.

Ką daryti, jeigu nemėgstu minti dviračio pedalų?

Jei jums nepatinka minti pedalus, nes pavargstate arba tiesiog tingite, tuomet galite įsigyti elektrinius miesto dviračius. Taip pat siūlome pasvarstyti apie elektrinius paspirtukus. Šiais laikais elektriniai paspirtukai yra tikrai modernus, kadangi gali nuvažiuoti didelius atstumus ir pasiekti nemažą greitį. Jums nereikės minti jokių pedalų, o galėsite tiesiog stovėti ir važiuoti. Taip pat daugumai elektrinių paspirtukų yra sukurtos specialios įmontuojamos kėdės, kad nereikėtų stovėti.

Elektrinis paspirtukas BEASTER BS801B
Elektrinis paspirtukas BEASTER BS801B

Elektrinių paspirtukų kaina

Tai panaši situaciją į miesto dviračius, kiekvienas paspirtukas yra gaminamas vis kitaip. Kadangi panaudoja skirtingas baterijas, skirtingus variklius, skirtingus ratų dydžius ir t.t. Tarkime šioje nuotraukoje jūs matote elektrinį paspirtuką BEASTER BS801B, kurio kaina Dvirtex.lt internetinėje parduotuvėje 489 eurai. Šio paspirtuko stiprumas 700 w, todėl be jokių problemų pakilsite į stačias įkalnes. Nuvažiuosite net iki 35 kilometrų atstumus, o greitį pasieksite iki 25 kilometrų per valandą. Baterija yra didelės talpos, o ją pakrauti užteks vos trijų valandų. Ratai yra 10 colių dydžio, kad užtikrintų komfortą jūsų kelionės metu ir galėtumėte važiuoti maloniai.

Paspirtuką galėsite lengvai transportuoti į norimas vietas, nes jį sulankstyti galėsite vos per kelias sekundes. Todėl drąsiai įsidėti į automobilio bagažinę ir nusivešite į norimą vietą. Dėl kiekvieno asmens saugumo, paspirtukas turi kokybiškus diskinius stabdžius, kurie užtikrins saugų paspirtuko naudojimą.

Parašykite komentarą