Laisvalaikis Ignalinoje
Laisvalaikis Ignalinoje

Laisvalaikis Ignalinoje

Ar kada nors girdėjote apie mažą kurortinį miestelį Ignalina? Šis mažas miestas yra įsikūręs Aukštaitijoje ir nutolęs nuo mūsų sostinės Vilniaus per 100 kilometrų. Miestelis gali didžiuotis turintis labai daug ežerų savo apskrityje. Vasarą čia kupina žmonių kurie atvyksta pailsėti, nes jis yra priliginamas Nidai, tačiau čia viskas pigiau. Gaila, tačiau jūros mes čia neturime. Taip pat miestelis gali pasididžiuoti turintis labai daug gražių lankytinų vietų. Čia jus apsups nuostabūs gamtos vaizdai, ir pasinerti į šio miestelio gyventojų personažus. Atsipalaiduosite nuo triukšmo, nes čia visuomet ramu ir gyventojų tikrai nėra. Pamiršite kas yra kamščiai, ar didelės eilės parduotuvėse. Dieną siūlome jums pakeliauti per lankytinas vietas. Pačios populiariausios vietos yra piliakalnis, ladakalnis ir Ginučių malūnas. Tačiau ateis ir vakaras, kuomet galvosite, ką veikti tuomet?

Poilsis kubile

Laisvalaikis Ignalinoje gali būti praturtintas įvairiausiomis pramogomis. Ar kažkada esate girdėję apie paslaugą kubilo nuoma? Jūs galite išsinuomoti mobilų kubilą vos už 50 eurų už parą, o tai tikrai nėra didelė suma, palyginus su teikiamais privalumais. Galėsite mirkti jame ir atsipalaiduoti su savo šeima, draugais, artimaisiais arba pasibūti vieni. Kubile yra šiltas vanduo, kadangi jis turi pečių ir kūrenamas yra su malkomis. Rekomenduojama temperatūra jame yra 38 laipsniai šaltuoju metu, o vasarą siūloma 37 laipsniai. Kai sėdite kubile, jums tiesiog pasimiršta kasdieninės problemos ir blogos mintys, kadangi pasineriame į svajones ir tiesiog atsipalaiduojame. Kartais asmenys pasidomi kada bus danguje daug žvaigždžių ir tiesiog atsigulę kubile į jas žiūri.

Ką galima išsinuomoti be kubilo?

O gal esate pirties fanatikas? Taip pat yra siūloma ir pirties ant ratų nuoma. Šį dalyką galima nuomotis kartu su kubilu arba tik pirtį. Pasitaiko atvejų, kuomet žmonės išsinuomoja sodybėles arba turi patys savo kur nors prie ežero, tačiau ten nėra pirties. Tai nesudaro problemų , kadangi pirtis yra sumontuota ant priekabos. Kadangi ji yra ant priekabos ją galima eksportuoti kur tik panorėjus. Šioje pirtelėje gali tilpti net 5 – 6 suaugę asmenys Įkaista labai greitai, užtenka vos 30 – 40 minučių. Pasitirsite sparčiai kylančią temperatūrą, garų debesis, kad pasinertumėte į gerą poilsį.

Prieš nuomojantis yra rekomenduojama pasiskambinti ir užsirezervuoti prieš kelias savaites, kadangi dažnai būna išnuomota. Jums reikės pasirūpinti malkomis ir elektra, kadangi jos nėra suteikiamos. Laisvalaikis Ignalinoje gali būti nepamirštamas ne tik jums, bet ir jūsų artimiesiems.

Šį straipsnį parengė ir patalpino SIB komanda.

Parašykite komentarą