You are currently viewing Ko tikėtis kaljanų bare?

Ko tikėtis kaljanų bare?

Kaljano baras yra daugumos pamėgta vieta. Kaljanas tampa vis labiau artimesnis žmonėms. Labai sunku suprasti to malonumus, jeigu neturite patirties. Jeigu niekada neteko lankytis kaljanų bare, tuomet galite nustebti, kai pamatysite didelį bokštą, kuris bus pastatytas ant stalo. Prieš šimtus metų, kaljanas buvo meno forma, kad palaikyti socialinius susibūrimus ir skatinti pokalbius tarp šeimos ir draugų. Kaljano baruose yra laukiami visi asmenys, kuriems patinka tabako gaminiai. Nesvarbu ar esate naujokas ar patyręs kaljano rūkalius, jūs būsite laukiamas.

Nežinote nuo ko pradėti?

Kaljanai Vilniuje turi patyrusius meistrus, kurie padės jums labiau įsijausti į šią bendriją ir gauti reikiamos patirties. Kiekvieną kartą, jūs galite sulaukti patarimų ir rekomendacijų, kurie padės jums mėgautis kaljano malonumais.

Kaljano baras

Kaip ir visos socialinės veiklos šiais laikais, taip ir kaljano poilsio erdvės yra sukurtos su tradiciniu dizainu. Čia jūs galėsite pasirinkti norimą kaljano tipą:

 1. Klasikiniai kaljanai.
 2. Vaisiniai kaljanai.
 3. Autoriniai kaljanai.
 4. Premium kaljanai.

Kiekvieno apsilankymo metu, jūs galite mėgautis unikalumu ir vis susikrauti skirtingai kaljaną.

Išmėginkite vaisinį kaljaną

Jeigu niekada dar neteko pabandyti vaisinio kaljano, siūlome jį išmėginti. Naujokai gali klausti: kas tai per vaisinis kaljanas? Vietoj tradicinio kaljano vamzdžio viršuje yra dedami švieži vaisiai. Vaisiai yra supjaustomi į dubenėlio formas, o vaisių dubuo pripildomas tabaku ir uždedamas ant kaljano vamzdžio.

Susipažinkite su baro taisyklėmis

 • Jūs iš anksto galite užsirezervuoti staliuką, paskambinus baro telefonu.
 • Jeigu sugadinote baro turtą, tuomet turėsite sumokėti nustatytą sumą.
 • Jeigu užsinorėjote valgyti, visuomet galite užsisakyti maisto pristatymą į barą. Vienam asmeniui yra pritaikomas 5 eurų, lėkštės mokestis. Į barą negalima atsinešti savo gėrimų.
 • Jeigu tai yra jūsų pirmasis kartais, kai rūkote kaljaną, tuomet įspėkite kaljano meistrą.
 • Kaljano rūkymo seanso trukmė apie pusantros valandos. Kaina priklausys nuo lankytojų skaičiaus prie staliuko. Nepamirškite naudoti vienkartinių kandiklių, kad būtų išlaikoma higiena.
 • Prie kaljanų baro negalima rūkyti cigarečių.
 • Į kaljano barą gali įeiti tik 18 metų sulaukę asmenys.

Parašykite komentarą