You are currently viewing Ar nauji butai Vilniuje kainuoja vis daugiau?

Ar nauji butai Vilniuje kainuoja vis daugiau?

Neretai galime išgirsti kalbų bei nuogąstavimų dėl didėjančių kainų. Tačiau pernelyg dėl to nerimauti tikrai neverta, kadangi drastiški jų šuoliai pastebimi tikrai nedažnai. Ir tuomet tam būna svarių priežasčių. Visgi galima įžvelgti tendenciją, jog kainos kažkiek didėja. Tačiau šioje vietoje tikrai nereikėtų išskirti naujais statomų būstų. Kadangi kylant kainoms rinkoje jos paliečia praktiškai bet kurį nekilnojamą turtą. Dėl šios priežasties jis labai dažnai pasirenkamas kaip investicija ir galimybė apsisaugoti nuo infliacijos. Kadangi įprastomis sąlygomis pinigai savo vertę praranda greičiau. Todėl tiek norint investuoti, tiek ir ieškant naujų namų sau geriausia būtų nedelsti. Net jeigu ir nėra didelių kainų kilimo.

Į ką verta atkreipti dėmesį renkantis?

Pirmiausiai reikėtų atsižvelgti į asmeninius poreikius bei individualius kriterijus. Kadangi tik kiekvienas asmeniškai gali žinoti geriausiai, ko jam iš tikrųjų reikia. Nors nauji butai Vilniuje išsiskiria tuo, jog neretai jie pritaikyti prie šiuolaikinių žmonių poreikių bei gyvenimo būdo. Todėl juose rasite vietą automobiliui, neretai tam paskirtas gali būti netgi požeminis garažas. Taip pat tokie namai turi ir išvystytą infrastruktūrą bei sutvarkytą aplinką. Į ką labai svarbu atkreipti dėmesį, ypač, jeigu planuojate pirkti būstą dar prieš prasidedant jo statyboms. Kadangi net ir tuomet galima susipažinti bei pamatyti, kaip viskas atrodys po darbų pabaigos.

Kiek įtakos kainai turi vieta?

Neretai pagrindinę sumos dalį sudaro būtent pačio būsto ypatybės. Tačiau sostinėje namo vieta gali nemažai pakoreguoti ir galutinę kainą. Todėl nauji butai Vilniuje centrinėje jo dalyje bus tikrai brangesni nei analogiški būstai tolimesniuose rajonuose. Taip pat daugiau sumokėti teks norint gyventi išskirtinėje vietoje arčiau gamtos ar, pavyzdžiui, prie upės. Kadangi tai taip pat yra savotiški privalumai, už kuriuos reikia mokėti. Tačiau neretai tai yra susiję ir su pačio būsto ypatybėmis. Nes prestižiškais laikomuose rajonuose dažniausiai statomi atitinkamai labiau išsiskiriantys būstai, kurių ir kainos yra didesnės. Nors tai tik dar padidina jų paklausą.

Parašykite komentarą