You are currently viewing Vandens tyrimas. Kaip jis gali įtakoti mūsų geriamo vandens kokybę?

Vandens tyrimas. Kaip jis gali įtakoti mūsų geriamo vandens kokybę?

Pats vandens tyrimas iš esmės negali įtakoti jūsų geriamojo vandens kokybės, bet jis gali įtakoti įrangos parinkimą po vandens tyrimo. Per pastaruosius penkerius metus vandens tyrimo poreikis išaugo daugiau nei tris kartus, tokia statistika rodo, kad vandens kokybė nėra pastovi ir nuolat kinta, gyventojai rūpinasi savo, šeimos sveikata, jiems svarbu, kad buities prietaisai ilgiau tarnautų, kad namuose nebūtų pašalinių kvapų iš kanalizacijos, todėl renkasi vandens tyrimą ir po jo – tinkamą įrangą vandens kokybei išsaugoti.

 

        Ką daryti ir kur kreiptis dėl vandens tyrimo?

 

Išsamus, kokybiškas ir patikimas vandens tyrimas atliekamas gali būti tik sertifikuotose tyrimų laboratorijose. Tyrimo metu nustatomi įprastai vandenyje esančių elementų, tokių kaip magnis, kalcis, pokytis, kiekis. Taip pat tiriama ir bendra vandens kokybė, spalva, kvapas, ieškoma priežasties, kodėl tokie pokyčiai atsirado.

Vandens tyrimą į sertifikuotas laboratorijas priduoti ir sukontroliuoti visą tyrimo eigą gali vandentvarkos specialistai, įmonės, kurios prekiauja įvairiomis vandens gerinimo sistemomis, turi pilną paslaugų spektrą ir ilgametę patirtį. Tokios kompanijos ir jų atstovai įvertins tyrimo rezultatus, plačiai ir aiškiai papasakos, ką reiškia visi elementai ir, kokią įtaką jie turi jūsų kasdienybei, geriamam vandeniui.

 

          Vandens kokybė po tyrimo

 

Po vandens tyrimo savaime problemos neišsispręs, tačiau padiktuos, ką daryti toliau. Kitas žingsnis gali būti – vandens filtrai, tačiau čia irgi be specialisto rekomenduojama nepriimti jokių sprendimų. Vandens filtrai (minkštinimo, nugeležinimo) yra brangi, bet svarbi investicija, todėl neskubėkite rinktis pagal kainą ar išvaizdą. Jei jūsų namuose problema buvo kietas vanduo – jums reikia vandens minkštinimo filtrų. Jei jūsų vandenyje per daug geležies – jums gali reikėti nugeležinimo įrengimų. Tačiau abiem atvejais savarankiškas sprendimas gali sugadinti negrįžtamai jūsų įrangą ir netgi dar labiau pabloginti vandens kokybę.

Jei pradėjote bendradarbiauti su specialistais, kurie parinko jums tinkamą vandens tyrimą, vadinasi jie padės ir išsirinkti jums vandens filtrus. Vandens filtrai turi skirtingus galingumus, paskirtį, todėl individualus pritaikymas yra būtinas.

Pasirinkę vandens filtrus savo namams, iš karto pastebėsite skirtumą, namai taps švaresni, dings nemalonūs kvapai, jūsų buitinė technika tarnaus ilgiau, nesikimš kanalizacijos, jūsų gaminamas maistas bus skanesnis, o šeimos nariai dažniau ir daugiau suvartos geriamo vandens, kuris yra mūsų gyvybės šaltinis. Svarbu paminėti ir tai, kad augalams jūsų namuose vanduo irgi turi įtakos, taigi stebėkite, kaip jie ima vešėti ir augti, kuomet tampa laistomi kokybišku, švariu vandeniu.

 

Parašykite komentarą