You are currently viewing Kaip išsirinkti tinkamus dušo padus pagal savo poreikius?
3d rendering modern black bathroom with luxury tile decor

Kaip išsirinkti tinkamus dušo padus pagal savo poreikius?

  • Post author:
  • Post category:Namai

Vonia ar dušo kabina vonios kambaryje, tai dažnai kylantis klausimas pradėjusiems būsto ar vonios kambario remontą. Nuo seno daugelis esame įpratę savo vonios kambaryje turėti vonią ir kartais netgi gali atrodyti, jog tai yra būtinybė. Tačiau naujai įsirengiantys vonios kambarį žmonės, vis dažniau renkasi dušo kabiną ir įvardija nemažai tokio pasirinkimo privalumų. Dušo kabina užima mažiau patalpos vietos nei vonia, todėl vietą galima išnaudoti kitiems dalykams arba džiaugtis atsiradusia laisva erdve.  Prekyboje esama itin gražių patogių ir elegantiškų dušo kabinų, galima rinktis kabinų durų tipą tinkamiausią pasirinktai kabinai, pritaikytą esamai patalpos erdvei, dušo padėklą atitinkantį šeimos narių poreikius.

Kaip išsirinkti dušo padėklą atitinkantį namiškių poreikius?

Elektroninėje parduotuvėje aikadaplius.lt siūlomas itin didelis dušo kabinų, jų durelių bei dušo padėklų pasirinkimas. Čia rasite ir išsamius prekių aprašymus, o fizinėje parduotuvėje malonūs ir profesionalūs darbuotojai pakonsultuos kilusiais klausimais.

Bene populiariausias pasirinkimas įsirengiant dušo kabiną, šiuo metu yra nenaudoti jokio dušo padėklo, montuoti ją ant grindų arba įsirengti itin žemą padėklą. Toks pasirinkimas turi privalumų: užima mažai vietos, paprastesnė priežiūra, lengviau  patekti į dušo kabiną sunkiai judantiems, senyvo amžiaus žmonėms.

Gana dažnai pasirenkamos ir dušo kabinos su giliu padėklu. Padėklai gali būti įvairaus gilumo. Gilų dušo padėklą galima panaudoti ir kitoms reikmėms nei tiesioginė jo paskirtis. Įsirengus dušo kabiną su giliu padėklu jame patogu maudyti vaikus, taip pat ir augintinius. Dušo kabinoje gilesniu padėklu galima paprasčiau išplauti skalbinių dubenį ar kibirą, galima užmerkti skalbinius ar nuplauti ar palaisčius trumpam palikti kambarinius augalus. Negaluojantiems ar senyviems žmonėms esama gilesnių dušo padėklų su vieta atsisėsti. Tai ženkliai palengvins tokių žmonių apsitarnavimą ar jų priežiūrą. Dušo kabina su gilesniu padėklu gali atitikti skirtingus šeimos narių poreikius.

Vonios kambarys tai vieta pabūti atskirai nuo kitų ir skirti valandėlę taip trūkstamo laiko sau. Įsirenkite savo svajonių vonios kambarį. Rinkitės jums patogiausią ir patraukliausią įrangą.