You are currently viewing Lipdukų spausdintuvai: kaip pasirinkti tinkamiausius?

Lipdukų spausdintuvai: kaip pasirinkti tinkamiausius?

Ieškote tinkamo lipdukų spausdintuvo, bet pasimetėte gausioje pasiūloje? Pastebėjote, kad lipdukų spausdintuvai yra labai skirtingi kokybe, dydžiu bei spausdinimo tipais ir nežinote, kuris geriausiai jums tiktų? Pasinaudokite keliais naudingais patarimais, kad galėtumėte susiaurinti savo paieškas.

Į ką atsižvelgti, perkant lipdukų spausdintuvą?

  •         Spausdinimo kokybė. Reikia labai gerai žinoti, ant ko klijuosite atspausdintus lipdukus ar etiketes. Jei jie bus klijuojami ant šaldytų produktų ar higienos prekių (pvz. šampūnų indelių), jums reikės kokybiško lipdukų spausdintuvo. Kai kurie spausdintuvai naudoja vandens pagrindu pagamintą rašalą, kuris nėra labai atsparus UV spinduliams ir drėgmei. Tokiu atveju jums reikalingas spausdintuvas, kuris naudoja pigmentinį rašalą arba LED, lazerio technologiją. Tip pat išsiaiškinkite, kokia yra pasirinkto įrenginio spausdinimo rezoliucija – kuo ji didesnė, tuo detaliau ir aiškiau bus atspausdinti lipdukų vaizdai.
  •         Spausdinimo greitis. Lipdukų spausdintuvai gali labai skirtis savo spausdinimo greičiu. Juk, jei reikia atspausdinti, pavyzdžiui, 400 lipdukų, tikrai nesinori, kad prietaisas šį darbą atlikinėtų 8 ar daugiau valandų. Taip pat dėl greičio nesinori aukoti ir spausdinimo kokybės. Rinkitės spausdintuvą, atsižvelgdami į savo darbų apimtis.
  •         Kainą už spaudinį. Tai itin svarbu ilgalaikėje  perspektyvoje, nes įsigytas lipdukų spausdintuvas turi ne tik atsipirkti, bet dar ir atnešti pelno. Kuo daugiau išleisite spausdintuvui, tuo mažesnės bus jo eksploatacinės išlaidos.
  •         Lipdukų dydis. Ne visi lipdukų spausdintuvai gali spausdinti skirtingų dydžių lipdukus, tad rinkitės labai atidžiai, pagal savo darbui naudojamus lipdukus. Taip pat išsiaiškinkite, ar jūsų pasirinktas spausdintuvas gali spausdinti atitinkamos medžiagos lipdukus. Nes jie gali skirtis ne tik dydžiais, bet ir formomis bei medžiagomis.
  •         Gamintojas. Rekomenduojama rinktis tik patikimus spausdintuvų gamintojus ir pardavėjus, kurie siūlo garantinio aptarnavimo galimybes.

Lipdukų spausdintuvai – tai prietaisai, skirti įvairių dydžių, formų bei medžiagų lipdukams spausdinti ir jie itin plačiai naudojami įvairiose darbo srityse: pradedant mažmenine prekyba, logistika ar sandėliavimu ir baigiant sveikatos priežiūros įstaigomis. Labai svarbu, kad šie įrenginiai veiktų nepriekaištingai, todėl perkant reikia būti labai atidiems ir atsižvelgti į visus prieš tai išvardintus patarimus.

 

 

Parašykite komentarą