Web Hostingas
Web Hostingas

Į ką atkreipti dėmesį, prieš pasirenkant web hostingą?

Kiekvienam internetiniam puslapiui yra reikalinga failų saugojimo vieta, bei puslapio palaikymas visą parą. Svetainių talpinimas padeda žmonėms įkurti savo norimus verslus ir išlaikyti savo puslapį pasiekiamą iš bet kokios lokacijos. Ieškodami serverio nuomos, mes galime matyti visur skirtingas kainas. Tačiau visuomet siūlome atkreipti dėmesį į tam tikrus punktus.

Siūloma disko talpa

Būtinai atkreipkite dėmesį į siūlomą vietą serveryje, nes tai yra labai svarbu. Svetainę sudaro daugybę failų, į kuriuos įeina ir paveiksliukai, dizainas, įskiepiai ir kiti reikalingi failai. Jums reikia rinktis planą, kuriame būtų pakankamai vietos. Siūlome rinktis planus nuo 500 MB. Taip pat nepamirškite ir apie vartotojų kuriamą turinį, tam reikės irgi vietos. Tarkime vartotojas pateikia straipsnį, kuriame bus naudojami paveikslėliai, o tam prireiks papildomos vietos.

Siūlomas greitis

Beveik 80 procentų svetainių lankytojų tikisi, kad puslapis jiems bus įkeliamas per šešias sekundes arba dar greičiau. Svarbu paminėti, kad svetainės greitis turi įtakos ir pačios svetainės optimizavimui paieškos sistemoje, dar kitaip vadinamo kaip SEO.

Įdiegti valdymo pultai

Naujokams yra labai svarbu įdiegti valdymo pultai, per kuriuos galės lengviau valdyti savo turimus internetinius puslapius. Viena iš populiariausių valdymo sistemų yra Direct Admin. Juos renkasi serverių nuomotojai dėl stabilumo ir lengvo naudojimo. Taip pat jie yra suprogramuoti taip, kad galėtų veikti labai greitai. Reikia paminėti ir stabilumą, nes labai retai kada sugesta. Internete galima rasti labai daug nemokamų pamokų, kaip naudotis ,,DIRECT ADMIN”.

Siūloma pagalba

Kartais atsitinka ir taip, kad kurdami savo internetinį puslapį, mes galime susidurti su problemomis, kurių nesugebėsime išspręsti. Tokiais atvejais mums prireiktų techninės pagalbos, kuri sugebėtų sutaisyti serverio klaidas ir mums praneštų, kuomet buvo sutvarkytas gedimas. Dažniausiai pagalba būna teikiama per elektroninius paštus arba gyvą susirašinėjimą.

Atsarginės kopijos

Labai svarbu turėti svetainės atsargines kopijas. Net geriausiai apsaugotos svetainės gali apturėti trikdžių ir prireiks atsarginės kopijos. Kartais išėjus įskiepių atnaujinimams, jie gali turėti klaidų, dėl kurių užluš ir jūsų internetinis puslapis. Taip pat galime ir mes patys kurdami pridaryti neatstatomų klaidų, o tam ir yra reikalingos atsarginės kopijos.

Parašykite komentarą