Wolt nuolaidos kodas
Wolt nuolaidos kodas

Wolt nuolaidos kodas

Tikriausiai dauguma žino kas yra Wolt. Šiame portale galite rasti daugybę mėgstamų restoranų arba išbandyti naujų. Puiku, kad galite ir patys užsakyti per programėlę ir tik tuomet nuvykti į restoraną atsiimti. Jei nenorite niekur eiti, tuomet užsakymą galite užsakyti į savo namus ir jums pristatys maistą. Kyla klausimas kam užsakinėti per programėlę, jei galima tiesiog nueiti ir užsisakyti? Paprasčiausiai Wolt programoje yra pateikiamos įvairios nuolaidos, kurių nerasite pačiame restorane.

Wolt nuolaidos kodas

Kiekvienas naujas narys prisiregistravęs į Wolt su mūsų kodu, gauna 5 eurų vertės kreditus. Kuriuos galės panaudoti maisto atvežimui arba pačiam maistui. Tai nėra apgaulė, nes pats kodas yra gaunamas iš oficialaus puslapio. Kuomet atliekate užsakymus, galite ir savo draugams siūlyti savo kodukus, kadangi po sėkmingos registracijos ir jums yra priskiriamas kodas. Nuolaida yra taikoma tik naujiems vartotojams, tad jei jau turite vartotoją, galite susikurti naują su nauju telefono numeriu ir panaudoti šį kodą. Pati nuolaida jums galios 30 dienų, o tuomet dings, jeigu jos nepanaudosite.

Nuolaidos kodas kurį reikia panaudoti: UIPKE

Wolt nuolaidos kodas
Wolt nuolaidos kodas

Informacija apie Wolt

Wolt tai programėle, kurioje galima užsisakyti įvairiausio maisto, o dabar ir produktų iš parduotuvių ir jums tai bus pristatyta. Privalumas perkant iš parduotuvių, kad jums bus pristatoma taip greitai, kaip ir maistas. Tarkime sugalvojote įsigyti kažką iš parduotuvės, ir pristatymą gausite per 30 minučių. Ši įmonė buvo įkurta 2014 metais, Helsinkyje, Suomijoje. Generalinis direktorius nuo 2014 – 10 yra Miki Kuusi. Tai reiškia, kad platforma egzistuoja ne tik Lietuvoje, tačiau ir kitose šalyse. Užsakymus galima pateikti internetinėje naršyklėje arba atsisiuntus programėlę į savo išmaniuosius įrenginius.

Geriausi pasiūlymai

Vos tik atsidarę puslapį, mums pateikiamos didžiausios nuolaidos šio metu. Nuolaidos yra pateikiamos ne iš vieno restorano, tačiau iš kelių. Kartais galime rasti didelių nuolaidų, kur sutaupytumėme 10 eurų. Mūsų komandos mėgstamiausi pasiūlymai yra 2 už 1 vieneto kainą. Toks pasiūlymas dažnai būna taikomas ,, Charlie Pizza ” restorane. Šiuo metu galime rinktis nuolaidas iš sušių, kinų restoranų, salotų, kepsniai, vištiena, meksikietiško griliaus. Reikia nepamiršti ir nuolaidų kurios dabar yra ,,Burger King” arba ,,Skonio chuliganai”.

Ar mes naudojam jų paslaugas?

Galime drąsiai teigti, kad paslaugas mūsų komanda tikrai naudoja. Žinoma ne kiekvieną dieną, nes tai būtų per brangu. Tačiau tikrai kartais nesinori gaminti valgyti arba neturime tam laiko ir užsisakome. Kiekvieną sekmadienį, turime tradiciją užsisakyti picą. Tiesiog atsisėdame pažiūrėti kokį nors filmą, užsisakome valgyti ir niekur nereikia lipti iš lovos, o maistas pristatomas šiltas, tiesiai mums prie durų.

Pasirinkimo gausa

Wolt platformoje yra labai daug skirtingų restoranų, tad pasirinkti bus labai paprasta.

Salotos – 100 vietos

Pica – 104 vietos

Azijos virtuvė – 84 vietos

Sušiai – 67 vietos

Burgeriai – 81 vietos

Amerikietiška virtuvė – 73 vietos

Japonų virtuvė – 80 vietų

Sriubos – 58 vietos

Sumuštiniai – 40 vietų

Itališka virtuvė – 58 vietos

Sveikas maistas – 48 vietos

Vegetariškas maistas – 33 vietos

Suktinukai – 25 vietos

Pusryčiai – 49 vietos

Kebabai – 46 vietos

Desertai – 84 vietos

Kinų restoranai – 29 vietos

Didkepsniai – 44 vietos

Lietuvių menių – 43 vietos

Makaronai – 24 vietos

Kavinė – 33 vietos

Žuvis – 36 vietos

BBQ – 23 vietos

Veganiškas maistas – 22 vietos

Makaronai – 24 vietos

Meksikietiška virtuvė – 13 vietų

Trinti kokteiliai – 10 vietų

Tailando virtuvė – 17 vietų

Sparneliai – 22 vietos

Priešpiečiai – 12 vietų

Indiška virtuvė – 13 vietų

Vietnamietiška virtuvė – 11 vietų

Ramenų virtuvė – 10 vietų

Bolas – 13 vietų

Ir dar daugybė puikių pasirinkimų.

 

Mūsų puslapyje taip pat galite rasti: Čili Pizza nuolaidos kodas

Parašykite komentarą