Tiekėjų sąrašai
Tiekėjų sąrašai

Tiekėjų sąrašai iš viso pasaulio

Kuomet prasidėjo pandemija visame pasaulyje, smarkiai išpopuliarėjo prekyba internetu, todėl atsidaro vis daugiau internetinių parduotuvių. Šiais laikais, kiekvienas iš mūsų galime turite nuosavą internetinę parduotuvę. Susikurti jas nėra sunku, arba galime rasti kas gali sukurti jas už mus. Norint pradėti sėkmingą prekybą, reikalingi patikimi tiekėjai, kurie galėtų pasiūlyti mums prekių tiekimą. Tiekėjų sąrašai sudaryti iš senų ir patikimų tiekėjų.

DropShipping ar Didmeninė prekyba?

Viskas priklauso nuo jūsų norų, ir nuo galimybių. Abi sritis turi tam tikrų pliusų, ir tam tikrų minusų. Prekiaudami dropshippingo principu, jums niekada nereikės sandėliuoti prekių, jų pakuoti ir išsiųsti, tačiau pelnas bus kur kas mažesnis. Prekiaudami didmenine prekyba, jums reikalinga vieta sandėliuoti prekes. Dažniausiai reikia užsakinėti didesnius kiekius ir tam yra reikalingos investicijos. Tačiau jūsų marža bus kur kas didesnė, ir galite siūlyti dropshipperiams prekiauti jūsų produkcija.

Nežinau kuom noriu prekiauti

Norėdami vykdyti prekybą, jums reikia išsirinkti kuo norėtumėte prekiauti. Mūsų parduotuvėje galite įvairiausius tiekėjus, iš skirtingų šalių. Galite peržiūrėti sąrašą ir gal būt jums bus lengviau nuspręsti. Dažniausiai rekomenduojame orientuotis tik į vieną sritį. Jei nuspręsite dirbti su keliais tiekėjais, pradžioje gali būti kiek per sunku.

Ką reiškia Dropshiping?

Tai panašus dalykas kaip tarpininkavimas. Dirbdami pagal šią sferą, jūs prekių net nematysite, tačiau už pardavimus gausite tam tikrą pelną. Jūs tarpininkausite tarp parduotuvių ir savo pirkėjų. Kuomet pirkėjas nusiperka produktą iš jūsų parduotuvės, jūs užsakote prekę iš tiekėjo , tiesiai savo klientui į namus. Dažniausiai tiekėjai nurodo už kokią kainą jums teks prekiauti, kad būtų vykdomi didesni pardavimai.

Ar visi jūsų tiekėjai dirba Dropshippingo principu?

Atsakymas, tikrai ne. Mes taip pat ieškome savo klientams įvairiausių tiekėjų, kurie prekiauja didmenine prekyba. Tačiau reikia nepamiršti, kad tiekėjo individuali paieška kainuoja daugiau, nei gauti sąrašą parduotuvių. Tarkime palečių tiekėjo kontaktai pas mus kainuoja 50 eurų.

Kur galiu prekiauti jų produkcija?

Dažniausiai rekomenduojame turėti internetinę parduotuvę, kadangi ten vyksta didžiausia prekyba. Taip pat galite reklamuoti produktus per skelbimų portalus, arba socialinius tinklus.

Straipsnis parengtas ir patalpintas Sib komandos

Parašykite komentarą