You are currently viewing Patarimai perkant namą

Patarimai perkant namą

Namo pirkimas yra sudėtinas ir ilgai trunkantis procesas, kad susigaudytumėte šiek tiek, jums reikės nemažai apie tai pasidomėti.

Tyrinėkite pasirinktą vietovę

Jeigu ieškote namų tam tikrame mieste ar rajone kur negyvenote, tuomet vertėtų šiek tiek plačiau panagrinėti tas vietas, kad pamatytumėte pagrindinius privalumus. Siūlome atkreipti dėmesį į šiuos faktorius:

  • Mokyklų gyvenvietės – jeigu netoliese yra mokyklos turinčios aukštus įvertinimus, tuomet kainos gali būti didesnės.
  • Transporto ryšiai – buvimas netoliese geležinkelio stoties ar greitkelio gali padidinti nuosavybės vertę.
  • Infrastruktūra – netoliese esantys komerciniai ir būsto projektai gali pagerinti vietos paslaugas, tačiau taip pat tai gali įtakoti didesnius kamščius ir didesnį taršos lygį.
  • Nusikalstamumas – būtinai atkreipkite dėmesį į nusikaltimų skaičių per metus, kuris vyko kilometro spinduliu.

Samdykite NT brokerį

Kuomet išsirenkate norimą vietą kur pirksite būstą, tuomet rekomenduojama kreiptis į nekilnojamo turto brokerius. Palaikydami ryšį su vietiniais brokeriais padidės procentas rasti patį tinkamiausią namą. Brokeris Kaune gali pateikti namų pasiūlymus, kurių dar nėra internete ir galite gauti puikius kainų pasiūlymus.

Peržiūrėkite nuosavybę asmeniškai

Jeigu pasirinkote nesamdyti nekilnojamo turto brokerio, tuomet jums reikės tikrai daug laiko. Vien naršyti NT skelbimų portaluose prireiks nemažai laiko, tačiau svarbu ir asmeniškai peržiūrėti nuosavybę. Namų žiūrėjimas realiame gyvenime padės susidaryti tikrą nuomonę ir suprasti to namo trūkumus ir privalumus. Tuomet galėsite nuspręsti ar pasirinktas namas sukelia jums teigiamas emocijas. Jeigu radote tinkamą namą, tuomet apsilankykite jame kelis kartus ir skirtingu paros metu, kad galėtumėte pastebėti galimas problemas.

Pateikite pasiūlymą

Tiksliai nuspręsti kiek vertėtų siūlyti už namą yra ganėtinai sunku. Ganėtinai normalu pasiūlyti mažesnę kainą nei nurodyta skelbime, tačiau viskas priklauso nuo individualaus turto. Kartais tuo pačiu namu gali domėtis keli žmonės, tad tektų pasiūlyti ir daugiau nei nurodyta skelbime. Galite atsižvelgti į tai, kiek netoliese buvo parduota nekilnojamo turto objektų, o tuomet žinosite kiek turtas gali būti vertas. Kuomet nusprendžiate kainą, tuomet galite susisiekti su pardavėju ir pasakyti jam siūlomą kainą arba susitikti realybėje ir pateikti pasiūlymą.

Patarimais dalinasi: Nekilnojamo turto agentūra Kaune.

Parašykite komentarą