Kokie įrankiai naudojami verslo analitikoje
Kokie įrankiai naudojami verslo analitikoje

Kokie įrankiai naudojami verslo analitikoje?

Šiuolaikiniame versle strategijų kūrimo ir sprendimų priėmimo procesai vis dažniau remiami tvirtais duomenimis, o ne vadovų intuicija, ir tai įmanoma naudojant verslo įrankius. Pagrindinis uždavinys klestinčiam verslui yra lengva ir greita prieiga prie svarbiausios informacijos ir rodiklių, galimybė juos efektyviai analizuoti ir aiškiai pateikti. Nuolat atnaujinamų duomenų įžvalga leis jūsų darbuotojams imtis efektyvios verslo veiklos ir įgyvendinti efektyvesnius procesus, nepaisant jų vaidmens ir pareigų.

Verslo žvalgybos įrankių galimybės

Verslo veikla siejama su nuolatiniu didžiulių duomenų kiekių generavimu, kuriuose yra informacija apie įmonėje vykstančius procesus, siūlomų paslaugų ar produktų lygį, klientų pasitenkinimą, projekto pelningumą, pajamų struktūrą ir daug kitų rodiklių, kurių žinojimas būtini efektyviam valdymui. Svarbu šią informaciją žinoti laiku, ją suprasti ir tinkamai panaudoti. Internetinėje svetainėje siūlomi verslo įrankiai yra naudingi, bet kurioje organizacijoje, nepriklausomai nuo verslo dydžio ir tipo, štai keletas iš jų.

  1. Microsoft Power BI

„Microsoft Power BI“ daugelį metų pirmauja įvairiuose reitinguose. Naudojant Power BI duomenys ataskaitoms renkami iš įvairių šaltinių, sukuriant daugiamačius duomenų modelius, kurių dėka galima atlikti analizę realiu laiku. Galite juos papildomai papildyti savais elementais ir sukurti interaktyvų rezultatų pristatymą.

  1. „Microsoft Business Intelligence“

Šį verslo įrankį galima išplėsti papildomomis sistemomis, tokiomis kaip SharePoint Server, Microsoft Excel arba Power BI. Tai puikiai veikia didelėse organizacijose ne tik dėl integracijos su Offce paketu, bet ir dėl galimybės pateikti ataskaitas tinkamais formatais, tinkamu laiku. Platforma taip pat turi galimybę analizuoti didelius duomenis ir prisijungti iš bet kokio mobiliojo įrenginio.

  1. Qlik Sense

Savitarnos įrankis, kuriuo darbuotojai gali naudotis patys, neįtraukiant IT skyriaus. Jam būdingas trumpas ataskaitos įkėlimo laikas ir greitas atsakas į  vartotojo pasirinktus filtrus. Jis turi patogią valdymo funkciją. Be to, iOS įrenginiuose galima naudoti vietinę Qlik aplikaciją.

Duomenų analizės privalumai

Teisingai atlikta duomenų analizė yra raktas į kokybišką informaciją apie įmonės veiklą gauti. Remiantis tendencijų, efektų, atskirų darbuotojų efektyvumo, pardavimų ir finansinių ataskaitų analizės rezultatais, išvados iš tokios informacijos gali būti panaudotos tobulinant procesus, produktus ir paslaugas.

 

Parašykite komentarą