You are currently viewing Limfodrenažinių masažų privalumai

Limfodrenažinių masažų privalumai

Kasdieniniame gyvenime mūsų organizme kaupiasi toksinai ir įvairios nepageidaujamos atliekos. Taigi, kaip tai, kad ne taip dažnai sergame? Tai – jūsų organizmo limfinės sistemos nuopelnas.

Limfinė sistema šalina šiuos toksinus, per organų ir audinių tinklą išnešiodama limfą po visą kūną. Limfa yra skaidrus, gelsvas skystis, kuris užtikrina organizmo atsparumą infekcijoms ir ligoms.

Suaktyvinus limfos tekėjimą, jūsų organizmo imuninė sistema gali sustiprėti. Jei kada nors jautėtės vangūs, pavargę, skaudėjo ar esate linkę sirgti gripu ir peršalimo ligomis, taip gali būti dėl to, kad jūsų limfinė sistema nėra tokia stipri, kokia turėtų būti. Prastai veikianti limfinė sistema gali sukelti net rimtesnes ligas, pavyzdžiui, limfedemą ir vėžį.

Čia gelbsti limfodrenažinis masažas arba limfodrenažinis aparatas

 

Kas yra limfodrenažinis masažas?

Limfodrenažinis masažas – tai metodas, kai švelniais judesiais skatinama limfos tėkmė visame kūne. Šis masažas, dar vadinamas rankiniu limfodrenažiniu masažu, skirtas organizmo imuninės sistemos funkcijoms atkurti ir įvairioms sveikatos problemoms gydyti.

Masažo metu licencijuota masažuotoja naudoja labai lengvą spaudimą ir ilgus judesius, kad išjudintų limfos skystį taip, kad organai galėtų efektyviai pašalinti toksinus iš organizmo. Ritmiškais rankų judesiais masažuotojas stimuliuos limfos sistemą ir pagerins limfos skysčio tekėjimą organizme.

Visas procesas labai švelnus ir harmoningas – visai nepanašus į skausmingus masažus, kuriuos galbūt teko patirti masažo salone! Kadangi labai svarbu, kad spaudimas į limfos kapiliarus būtų lengvas ir švelnus, limfodrenažinį masažą reikėtų patikėti atlikti tik licencijuotam ir apmokytam specialistui.

limfodrenažinio masažo naudaLimfodrenažinio masažo nauda

 

„Na, visa tai skamba gerai ir gražiai, bet kokia yra limfodrenažinio masažo nauda?” Džiaugiamės, kad paklausėte. Štai keletas būdų, kaip limfodrenažinis masažas gali jums padėti:

Tai pagerins jūsų imuninę sistemą

Limfodrenažinis masažas gali sustiprinti jūsų imuninę sistemą, nes yra nukreiptas į jūsų kūno limfmazgius. Limfmazgiai yra kirkšnyse, pažastyse, po kaklu ir aplink krūtis, o jų funkcija – valyti kraują.

Atliekant limfodrenažinį masažą, limfinėje sistemoje iš naujo stimuliuojama kraujo ir skysčių cirkuliacija, todėl ji detoksikuoja jūsų organizmą. Kitaip tariant, jei kankina infekcijos, gripas, kūno uždegimai ar tiesiog papilkėjusi oda, būkite pasiruošę nustebti po vieno vienintelio masažo!

Sumažins stresą, nerimą ir nuovargį

 

Tiesą sakant, bet koks masažas, kai jį atlieka patyręs specialistas, gali sumažinti jūsų streso lygį, tačiau limfodrenažinis masažas padeda sumažinti stresą visai kitu lygmeniu. Spaudžiant tam tikras kūno dalis, šis masažas beveik iš karto sumažina bet kokį skausmą, skausmą ar spazmus.

Jei nuolat kovojate su panikos priepuoliais, nerimu, depresija ar stresu, po limfodrenažinio masažo jausitės nuostabiai atsipalaidavę ir atjaunėję.

Parašykite komentarą