You are currently viewing 3 svarbiausi žingsniai, perkant NT

3 svarbiausi žingsniai, perkant NT

Jei nusprendėte įsigyti nuosavą būstą, turite išlikti dėmesingi, įvertinti pasirinkto būsto privalumus ir trūkumus. Turite gerai apsvarstyti NT vystytojų pasiūlymus, daugiabučio lokacijos vietą, buto išplanavimą, gyvenamąją kaimynystę ir kitus išorinius aspektus. Džiugu tai, kad sparčiai stiprėjanti nekilnojamojo turto rinka siekia realizuoti išrankiausiųjų poreikius, pvz., Vilniuje atitinka tiek jaunų šeimų, tiek studentų ir vyresnių pirkėjų poreikius. Iš kitos pusės, ilgametę patirtį turintys brokeriai pabrėžia, kad perkant namus negalima skubėti. Pirmieji žingsniai turi prasidėti nuo racionalaus galimybių įvertinimo.

Visas būsto naujienas ir nuomos skelbimus rasite www.kambariokai.eu tinklapyje.

1. Kokiame mieste / mikrorajone gyvensite?

Nusprendus investuoti į nekilnojamąjį turtą, būtina apsispręsti, kuriame mieste ir miesto mikrorajone gyvensite. Tai nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo gali skirtis tiek būsto kaina, tiek numatomos komforto sąlygos. Pvz., jei norite gyventi Vilniuje ir domitės centru, turite susitaikyti su tuo, kad būstas miesto centre pareikalaus itin didelių išlaidų. Be to, gyvenimas čia neatsiejamas nuo nuolatinio judėjimo ir nemiegančių gatvių triukšmo. Jei vertinate ramybę ir privatumą, verta rinktis būstą priemiestyje, tačiau šiuo atveju turite įvertinti tai, kad susisiekimas su darboviete ar vaikų mokykla pareikalaus daugiau laiko. Būtina pagalvoti apie galimybę naudotis nuosavu ir viešuoju transportu. Vienas optimaliausių sprendimų – būstas, esantis struktūriškai patogioje miesto zonoje, atokiau nuo didžiųjų gatvių, tuo pačiu užtikrinantis patogų susisiekimą su svarbiausiais miesto objektais.

2. Kokia jūsų finansinė situacija?

Nesistenkite būti pranašesni patys prieš save ir rinkitės būstą, kuris atitinka jūsų galimybes. Net ir tuo atveju, jei ketinate imti paskolą, turite gerai pagalvoti, ar pinigų grąžinimas netaps sunkia našta, kuri keis jūsų ir jūsų šeimos gerovę. Rekomenduojame skirti laiko taupymui, kad žinotumėte, kokią sumą pinigų galite atsidėti kiekvieną mėnesį. Be to, prieš imdami paskolą, objektyviai įvertinkite savo profesinę sritį – ar esate tikri savo darbo stabilumu, įmonės, kurioje dirbate, ilgaamžiškumu?

3. Ar bendraujate su profesionalais?

Kad išvengtumėte bet kokių rūpesčių, bendraukite su savo sričių profesionalais. Visų pirma rinkitės patikimą NT vystytoją ir palankiai vertinamus projektus, pvz., Naujamiesčio alėjų butai garsėja patogia infrastruktūra, jaukia gyvenamąja aplinka, saugia ir malonia kaimynyste. Projekto vystytojai ypatingą dėmesį skiria daugiabučių kokybei ir patogiam būstų išplanavimui. Klaidos tikimybę sumažins ir bendravimas su ilgametę patirtį turinčiu, profesionaliu brokeriu, kuris atsakys į visus jūsų klausimus ir padės priimti racionaliai pagrįstą sprendimą.

Parašykite komentarą